13 września 2017

Polityka prywatności

Niniejszy dokument stanowi integralną część regulaminu Serwisu.

A. Założenia podstawowe

 1. Jedynym celem zbierania jakichkolwiek danych przez serwis nordfinanse.pl jest zapewnienie właściwego funkcjonowania serwisu, a przez to zapewnienia Ci najwyższej satysfakcji oraz umożliwienie korzystania z świadczonych przez nordfinanse.pl usług pośrednictwa finansowego.

 2. nordfinanse.pl wyłącznie przedstawia symulacje kredytowe w związku z danymi podanymi w formularzu kontaktowym.

 3. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i prywatność Twoich danych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

 4. Odpowiadamy wyłącznie za bazę danych serwisu nordfinanse.pl i nie mamy wpływu na informacje, które już trafiły do instytucji finansowych.

 5. Administrator uprawniony jest do ujawnienia danych osobowych wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, zgodnie z postanowieniami Regulaminu i obowiązującymi przepisami prawa.

 6. Marketing bezpośredni własnych usług oraz monitorowania jakości usług Portalu jest możliwy po uzyskaniu ZGODY Klienta. Zgoda na przetwarzanie danych w celu opisanym w zdaniu poprzednim jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

 7. Klient ma prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie, jak również natychmiastowego ich usunięcia po zgłoszeniu Administratorowi, który dokonuje na życzenie Klienta modyfikacji lub całkowitego usunięcia danych poprzez wysłanie wiadomości w Formularzu kontaktowym o zaprzestaniu przetwarzania lub modyfikacji danych osobowych.

 8. Administrator zobowiązuje się do zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych, w szczególności przez zabezpieczenie danych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.

 9. Powierzone dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa oraz zostały zgłoszone do bazy Generalnego Inspektora ds. Ochrony Danych Osobowych.

 10. Zastrzegamy sobie prawo wysyłania do wszystkich użytkowników serwisu informacji o zmianach w serwisie oraz informacji o treści komercyjnej o ile użytkownik wyraził ZGODĘ na otrzymywanie Newslettera.

Usługa Newslettera

 1. Usługa przesyłania Newslettera polega na przesyłaniu wszelkich informacji, drogą mailową, dotyczących działalności Serwisu.

 2. Użytkownik korzysta z usługi Newslettera w sposób dobrowolny.

 3. Użytkownik ma możliwość skorzystania z usługi przesyłania informacji w ramach Newslettera poprzez wpisanie adresu e-mail w pole Newsletter.

 4. Na wpisany przez Użytkownika adres email zostanie przesłana wiadomość email z potwierdzeniem rozpoczęcia świadczenia usługi wraz z informacją: „Jeżeli chcesz zrezygnować z Newslettera”.

 5. Użytkownik w każdym czasie ma możliwość rezygnacji z usługi Newsletter poprzez zgłoszenie rezygnacji w mailu lub zmianę w ustawieniach swojego konta.

Administrator danych

Administratorem danych osobowych dla serwisu nordfinanse.pl jest Nord Finanse Sp. z o.o., Jagiellońska 89/3 70-435 Szczecin, NIP 8513178262 REGON 321565423, który prowadzi platformę internetową nordfinanse.pl.

Napisz do Nas
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial