Symulacja kredytu hipotecznego

Wiele się słyszy o symulacjach kredytowych, ale nie każdy wie jak one naprawdę wyglądają. Decydując się na kredyt czy to hipoteczny, czy gotówkowy ekspert kredytowy przedstawia nam symulacje kredytów dobraną do budżetu kredytobiorcy.

Symulacja kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny to duże przedsięwzięcie i wymaga od nas wiele wiedzy i energii. W czasie spotkania z ekspertem kredytowym zostaniemy poinformowani o całej procedurze kredytowej oraz zostanie nam zaprezentowana symulacja kredytu hipotecznego. Znajdziemy w niej takie informacje, jak ilość wymaganego wkładu własnego uzależnioną od kwoty zaciąganego kredytu hipotecznego.

Symulacja kredytu mieszkaniowego pozwoli nam na wybranie najkorzystniejszego kredytu spełniającego nasze oczekiwania. Wśród informacji, które znajdziemy w symulacji kredytu są:

  • wysokość rat kredytowych

  • oprocentowania

  • wycena rzeczoznawcy

  • ubezpieczenie nieruchomości

  • ubezpieczenie pomostowe i in.

Na czym polega symulacja rat kredytu hipotecznego?

 

Symulacja rat kredytu hipotecznego to nic innego, jak przedstawienie raty kredytu, którą prawdopodobnie będzie płacił kredytobiorca po zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Symulacja rat kredytu daje nam pewien obraz tego z jakimi miesięcznymi kosztami musi się liczyć kredytobiorca.

Symulacja kredytu nie jest ofertą kredytową, przedstawienie jej ma za zadanie jedynie zapoznać kredytobiorcę z kosztami kredytowymi. Analizując symulacje kredytowe mamy możliwość zapoznania się z kosztami oraz przygotować się zarówno finansowo, jak i merytorycznie do zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Jeśli jesteś zainteresowana/y przedstawieniem symulacji kredytowej, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami kredytowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial