Kredyt hipoteczny dla marynarza w złotówkach

Pracując na kontrakcie marynarskim istnieje możliwość skorzystania z propozycji kredytu hipotecznego w złotówkach. Zazwyczaj przy kontraktach zagranicznych bank wymaga, aby waluta kredytu zgadzała się z walutą, w jakiej osiągany jest przeważający dochód. W przypadku marynarzy pracujących na polskich kontraktach istnieje możliwość skorzystania z kredytu hipotecznego w złotówkach.

Jakie są warunki kredytu hipotecznego dla marynarza?

Jednym z podstawowych warunków kredytu hipotecznego jest wysokość otrzymywanych dochodów, ponieważ na ich podstawie obliczana jest zdolność kredytowa. Od pewnego czasu banki nie udzielają kredytów hipotecznych przy dochodach osiąganych w złotówkach.

Kredyt na mieszkanie

Kredyt dla marynarza w walucie polskich złotych możliwy jest wyłącznie przy osiąganiu dochodów w tej walucie. Kredyty w obcej walucie dostępne są wyłącznie dla dochodów osiąganych w takich walutach jak euro, korona norweska lub szwedzka oraz dolar amerykański. O kredytach w obcej walucie przeczytasz tutaj.

Jakie dokumenty są niezbędne do złożenia wniosku kredytowego?

Kredyty hipoteczne to kredyty zabezpieczone i wymagają przedstawienia szeregu dokumentów w celu potwierdzenia między innymi sytuacji finansowej. Przy składaniu wniosku o kredyt należy przedstawić:

  • zaświadczenie o dochodach

  • dowód osobisty

  • umowa o pracę/zlecenie/kontrakt

  • rozliczenie podatku za poprzedni rok rozrachunkowy

  • książeczkę żeglarską

  • dokumenty nieruchomości (umowę przedwstępną oraz numer Księgi Wieczystej).

Jeśli jesteś zainteresowany/a kredytem dla marynarza zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial