Uproszczona procedura przy kredytach dla firm

Kredyt bez zaświadczeń

Kredyt dla firm to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań pozwalających małym i dużym firmom na rozwój. Banki wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców stworzyły uproszczoną procedurę kredytu. Kredyt bez zaświadczeń daje możliwość pozyskania środków nie tylko na rozwój, ale również zaspokojenie bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. Poniżej trzy kroki, dzięki którym uzyskanie kredytu bez zaświadczeń będzie łatwiejsze.

Zdolność finansowa firmy

Uproszczona procedura kredytu nie wymaga od przedsiębiorcy przestawiania zaświadczeń o niezaleganiu z Urzędu Skarbowego oraz z ZUS. Dokumentami wymaganymi przy kredycie bez zaświadczeń jest przede wszystkim wyciąg z konta firmowego za co najmniej ostatnie pół roku.

Bank obliczając zdolność finansową firmy bierze pod uwagę taki parametry jak obroty na koncie firmowym oraz informacje z Biura Informacji Kredytowej i Krajowego Rejestru Długów.

Niekiedy banki przy wyliczaniu zdolności kredytowej proszą o dostarczenie rozliczenia PIT za ubiegły rok rozliczeniowy. Jest to propozycja dla firm, których działalność prowadzona jest od ponad 12 miesięcy.

Limit kredytowy w koncie

Kredyt dla firm bez zaświadczeń to oferta dla przedsiębiorców, którzy są w stanie wykazać obroty na rachunku firmowym. Kredyt udzielany jest w ramach limitu w koncie. Środki kredytowe można wykorzystać na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Na podobnych zasadach udzielany jest kredyt obrotowy, którego środki można przeznaczyć na bieżące potrzeby jak opłacenie faktów czy wynagrodzenia dla pracowników. Więcej informacji o kredycie obrotowym dla firm znajdziesz tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany/a kredytem bez zaświadczeń zapraszamy do Kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial